Klimatyzacja

W naszym warsztacie do obsługi klimatyzacji w państwa samochodach używamy maszyny  TEXA - KONFORT - 710R

                                                                                                                                                 
                   
TEXA - KONFORT - 710R  jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń do serwisowania klimatyzacji w pojazdach osobowych i ciężarowych.

KONFORT 710R TEXA jest modelem, charakteryzuje się całym szeregiem ważnych funkcji dostępnych w linii KONFORT 700, które czynią go jednym z najlepszych urządzeń do klimatyzacji dostępnych na rynku. Funkcje, o których mowa to automatyczna kontrola nieszczelności, podawanie czynnika przy użyciu wagi elektronicznej, podawanie automatyczne olejów i UV – sterowane czasowo, wydajny odzysk czynnika (skuteczność powyżej 95%)

Texa KONFORT 710R daje mechanikowi szybkość i wydajność serwisu, oferuje bezpieczeństwo i wiarygodność obsługi i gwarantuje wysoki poziom satysfakcji użytkownika pojazdu. Ten nowy model stacji TEXA uzupełni gamę, charakteryzując się posiadaniem ośmiu międzynarodowych patentów."

Usługę serwisowania klimatyzacji zalecamy w związku z procesem parowania czynnika chłodzącego (10-15% czynnika ubywa rocznie przy sprawnie działającej klimatyzacji).

ODGRZYBIANIE UKŁADU METODĄ OZONOWANIA ZAPEWNIA: 

- całkowite usunięcie przykrych zapachów pochodzenia nieorganicznego i organicznego w tym zapach dymu tytoniowego.

- usuwa i niszczy bakterie, pleśnie, wirusy i inne chorobotwórcze organizmy.

 

 

 

Profesjonalne urządzenie do serwisowania klimatyzacji gwarantuje szybką i dokładną obsługę.